Akce, tipy, zajímavosti,  Na kafe s HR,  Poradna pro rodiny,  Vzděláváme a slaďujeme

INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE – індивідуальні консультації

JSI MÁMA A UKRAJINKA K TOMU? ČTI DÁL!

ТИ МАМА І ДО ТОГО Ж УКРАЇНКА? ЧИТАЙ ДАЛІ!

RODIČOVSKÉ KOMPETENCE – БАТЬКІВСЬКА КОМПЕТЕНТНІСТЬ

Poradna pro rodiny nabízí kapacity lektorky pro rozvoj rodičovských kompetencí i individuálně. Pokud řešíte konkrétní rodičovské starosti, je vám k dispozici. Psychologické vzdělání je samozřejmostí, na konzultaci je potřeba se objednat předem online. Poradna pro rodiny je po domluvě otevřena v úterý.

Консультаційний центр для сімей також пропонує послуги лекторів для розвитку батьківських компетенцій і за індивідуальним запитом. Якщо ви стикаєтесь з конкретними проблемами батьківства, це все доступно для вас. Психологічна освіта — це само собою зрозуміле, на консультацію потрібен попередній запис онлайн. Консультаційний центр для сімей працює за попередньою домовленістю у вівторок.

PRÁCE, POHOVORY – РОБОТА, СПІВБЕСІДИ

Poradna pro rodiny nabízí i možnost konzultací témat z oblasti trhu práce – pomůžeme s životopisem i motivačním dopisem, přípravou na pohovor a zodpovíme vaše otázky ohledně hledání práce a dalších témat. Objednání online.

У консультаційному центрі для сімей також є можливість отримати консультації з різних питань стосовно ринку праці – допоможемо скласти резюме та мотиваційний лист, підготуватись до співбесіди, відповімо на запитання щодо пошуку роботи та на інші теми. Запис онлайн.

OBJEDNÁNÍ

e-mail: poradna_ukr@odetipostarano.cz

tel.: +420 799 542 662