Kvízy

Nemáte čtyři hodiny na školení online, natož na něj jet osobně?

A co pět, deset nebo patnáct minut na mobilu? 

Při čekání na autobus, nebo až dětem skončí kroužek?

Klik, klik, klik.

Interaktivně a s posláním všech materiálů následně na váš e-mail?

Jsme připraveni! 

NABÍZÍME TRÉNINKY NA TÉMATA:

 

Kvízová školení vznikla poprvé s tématem přípravy na vstup na trh práce s podporou Nadace OSF na základě komunikace s Úřadem práce v Ivančicích. Proč? Protože během diskuse u kulatého stolu se ukázalo, že pro mnoho žen je problém se vzdělávat, pokud kurz zahrnuje ježdění do Brna. Nebo obecně ježdění na větší vzdálenost. Najít hlídání, zaplatit cestu… Dávalo nám to smysl a tak jsme hledali řešení, které by zpřístupnilo znalosti zkušených odborníků ženám, které čeká návrat do práce, a nejen jim, formou, která je přístupnější než fyzické školení a dokonce i než online webináře.

Postupně ale kvízová školení začínají být populární rychloškolení a my s radostí přidáváme další témata – aktuálně pracujeme na oblasti rodičovských kompetencí.

 

A pokud vás zajímají další témata v oblasti hledání práce, sledujte náš seriál „Na kafe s HR“, kde naše kolegyně mluví otevřeně a na rovinu o tom, jak to hledání práce vypadá z obou stran – pro budoucí zaměstnance i pro zaměstnavatele. Pod pokličku můžete nakouknou TADY a doporučujeme číst od prvního dílu, aby vám nic neuteklo.