Akce, tipy, zajímavosti,  O rodinu postaráno,  Vzděláváme a slaďujeme

JAK NA FLEXIBILITU PRO PERSONALISTY

Rádi bychom vám představili naše první školení výhradně pro firmy. Konkrétně pro personalisty, HR generalisty i manažery, zkrátka pro lidi, co se starají o lidi. Školení povede naše zkušená manažerka Alžběta Eli Axmann – její dvacetiletá praxe v oblasti personalistiky a HR ve firmách od IT, přes obchod, poradenství, výrobu a další je jistě zárukou zajímavé diskuse a moře praktických příkladů. Na její detailní profil se můžete podívat třeba na LinkedIn tady: https://www.linkedin.com/in/alzbeta-eli-axmann/ 

Naším prvním tématem je FLEXIBILITA ZAMĚSTNÁVÁNÍ. Jde o benefit a pracovní nastavení, které je kandidáty stále častěji žádáno a ke kterému musí stále častěji přistupovat i velmi konzervativní společnosti zkrátka proto, že vhodných kandidátů, kteří by měli zájem o plný úvazek s nulovou flexibilitou, je jako šafránu a situace na pracovním trhu se dlouhodobě nelepší. O většině možností jste určitě alespoň okrajově slyšeli, ale spousta pojmů je cizích a panuje velmi nejasná představa o jejich významu a použití. A to bude předmětem našeho školení. Vezmeme si jednotlivé možnosti, jednu po druhé, povíme si, pro jaké typy pozic je to vhodné, jaké jsou výhody a nevýhody, kde jsou rizika a jak je ošetřit, budeme se bavit o strategii zavedení takové úpravy do společnosti, zkrátka se na každou z uvedených flexibilních možností podíváme pěkně do hloubky.

 

Konkrétněji se pojďte podívat na jednotlivé BLOKY ŠKOLENÍ:

 

ÚVOD DO PROBLEMATIKY

  • probereme si základní pojmy a vysvětlíme nejběžnější omyly a fámy

FLEXIBILITA V PRÁCI

  • klouzavá pracovní doba
  • flexibilní pracovní doba
  • sdílené pracovní místo
  • další možnosti

FLEXIBILITA MIMO KANCELÁŘ/PRACOVIŠTĚ

  • home office – jak spočítat kompenzaci, kterak smluvně ošetřit, co je výhodné pro zaměstnavatele a co pro zaměstnance, kolik toho pracování z domova být musí a kolik může…
  • remote working
  • práce na IČO

DISKUSE

 

Školení je vhodné pro úplné začátečníky i pokročilé personalisty a HR odborníky ať už jste ve fázi úvah o tom, že některou z možností zavedete a hledáte argumenty pro vedení, nebo o nich čím dál častěji slýcháte na pohovorech, ale vlastně si nejste jistí, jestli se do neznámých vod pouštět.

 

Školení proběhne online 26.5.2022 v čase 9:00 – 11:00 a 11:30 – 13:30.

 

Pro přihlášení nám napište na e-mail kancelar@odetipostarano.cz kratičký e-mail se jménem a příjmením přihlášeného účastníka, fakturačními údaji a do předmětu uveďte “FLEXIBILITA” nebo vyplňte formulář níže.

 

Školení je zdarma

Školení pořádáme ve spolupráci s Úřadem práce Ivančice a pod záštitou Vedoucího oddělení kontaktního pracoviště ÚP ČR – Bc. Jaroslava Šroma.

 

Těšíme se na vás!

 

Eli Axmann a tým O děti postaráno z.s.