Akce, tipy, zajímavosti,  O rodinu postaráno,  Vzděláváme a slaďujeme

JAK NA FLEXIBILITU PRO PERSONALISTY

Rádi bychom vám představili naše první školení výhradně pro firmy. Konkrétně pro personalisty, HR generalisty i manažery, zkrátka pro lidi, co se starají o lidi. Školení povede naše zkušená manažerka Alžběta Eli Axmann – její dvacetiletá praxe v oblasti personalistiky a HR ve firmách od IT, přes obchod, poradenství, výrobu a další je jistě zárukou zajímavé diskuse a moře praktických příkladů. Na její detailní profil se můžete podívat třeba na LinkedIn tady: https://www.linkedin.com/in/alzbeta-eli-axmann/ 

Našim prvním tématem je FLEXIBILITA ZAMĚSTNÁVÁNÍ. Jde o benefit a pracovní nastavení, které je kandidáty stále častěji žádáno a ke kterému musí stále častěji přistupovat i velmi konzervativní společnosti zkrátka proto, že vhodných kandidátů, kteří by měli zájem o plný úvazek s nulovou flexibilitou, je jako šafránu a situace na pracovním trhu se dlouhodobě nelepší. O většině možností jste určitě alespoň okrajově slyšeli, ale spousta pojmů je cizích a panuje velmi nejasná představa o jejich významu a použití. A to bude předmětem našeho školení. Vezmeme si jednotlivé možnosti, jednu po druhé, povíme si, pro jaké typy pozic je to vhodné, jaké jsou výhody a nevýhody, kde jsou rizika a jak je ošetřit, budeme se bavit o strategii zavedení takové úpravy do společnosti, zkrátka se na každou z uvedených flexibilních možností podíváme pěkně do hloubky.

 

Konkrétněji se pojďte podívat na jednotlivé BLOKY ŠKOLENÍ:

 

ÚVOD DO PROBLEMATIKY

  • probereme si základní pojmy a vysvětlíme nejběžnější omyly a fámy

FLEXIBILITA V PRÁCI

  • klouzavá pracovní doba
  • flexibilní pracovní doba
  • sdílené pracovní místo
  • další možnosti

FLEXIBILITA MIMO KANCELÁŘ/PRACOVIŠTĚ

  • home office – jak spočítat kompenzaci, kterak smluvně ošetřit, co je výhodné pro zaměstnavatele a co pro zaměstnance, kolik toho pracování z domova být musí a kolik může…
  • remote working
  • práce na IČO

DISKUSE

 

Školení je vhodné pro úplné začátečníky i pokročilé personalisty a HR odborníky ať už jste ve fázi úvah o tom, že některou z možností zavedete a hledáte argumenty pro vedení, nebo o nich čím dál častěji slýcháte na pohovorech, ale vlastně si nejste jistí, jestli se do neznámých vod pouštět.

 

Školení je možné objednávat vyplněním kontaktního formuláře na webu nebo nám napište na e-mail kancelar@odetipostarano.cz svoji poptávku.

 

Těšíme se na vás!

 

Eli Axmann a tým O děti postaráno z.s.