Akce, tipy, zajímavosti,  Kvízová školení,  Vzděláváme a slaďujeme

SPISOVATELSKÁ VÝZVA

Vítejte ve Spisovatelské výzvě – hravém kvízovém školení, které vám pomůže zabavit děti smysluplně a s přesahem. Autorkou původní výzvy byla Sandra Dražilová Zlámalová – autorka mnoha knížek pro děti, nejnovější knihu pak napsala společně se svým nejstarším synem. Najdete ji na www.sandradetem.cz.

Původní výzvy probíhaly v naší skupině na Facebooku Rozvíjíme talenty dětí a rodičů v pěti dnech – rodiče dostávali podklady do e-mailu a každý den s dětmi řešili jeden kousek na dané téma tak, aby v pátek měli konkrétní výsledek. Ve formě kvízového školení dostanete všech pět dílů k dispozici najednou, i tak doporučujeme zadání dětem rozložit do více dní. I tentokrát jsme pro vás k dispozici ve skupině pro rady, tipy a konzultace. Na konci téhle výzvy vás čeká kniha. Opravdická kniha. Autorem vaše dítě. Těšíme se, až si ji přečteme.

Pro spuštění kvízového školení stačí kliknout zde.

Po vyplnění kvízu klikněte na Odeslat a pak Zobrazit skóre. Uvidíte odpovědi na svoje otázky, tipy, co zlepšit a jak o otázkách přemýšlet a výsledek se vám navíc odešle do vašeho e-mailu, abyste se k němu mohl/a kdykoli vrátit. Není cílem naklikat nejlepší skóre. Ale najít si čas, zastavit se, zamyslet se nad odpověďmi, komentáři a vysvětleními. Dobrý rodič není ten, který je dokonalý, ale ten, který na sobě pracuje a chce se zlepšovat.

Ať vám dobře slouží a pomáhá.
Jsme tu s vámi.