Akce, tipy, zajímavosti,  Dětský klub

VOLNÁ HERNA / ІГРОВА КІМНАТА

  • Volnou hernu můžete využít 3x v týdnu v dopoledních hodinách a každý pracovní den v odpoledních hodinách. Herna je vybavena tak, aby naplňovala výchovné a vzdělávací potřeby dětí předškolního a mladšího školního věku.

Děti tu najdou vše pro malování, tvoření a vyrábění, hračky odpovídající věku, knihy, deskové a společenské hry, sportovní pomůcky, vzdělávací vybavení pro rozvoj jemné a hrubé motoriky.

Po celou dobu mají děti k dispozici odbornou péči chůvy a další pečující osoby a je dbáno na jejich potřeby.

  • Ви можете користуватися безкоштовною ігровою кімнатою 3 рази на тиждень вранці, та кожного буднього дня в другій половині дня. Ігрова кімната обладнана відповідно до освітніх потреб дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.

Діти знайдуть все для малювання, творчості та конструювання: іграшки за віком, книжки, настільні та розвиваючі ігри, спортивний інвентар, розвиваюче обладнання для розвитку дрібної та великої моторики.

Весь час діти перебувають під кваліфікованим наглядом няні та інших вихователів, а їхні потреби задовольняються відповідно до їхніх запитів. 

Aktivit v herně mohou využít děti v doprovodu rodiče nebo samostatně. / Діти можуть займатися в ігровій кімнаті у супроводі батьків або самостійно.

DOPOLEDNE/ ДО ОБІДУ

pondělí, středa a pátek 8:00 – 10:00/ понеділок,середа, і п’ятниця 8:00-10:00 

ODPOLEDNE/ ПІСЛЯ ОБІДУ

pondělí – pátek 12:00 – 15:00/ понеділок – п’ятниця 12:00-15:00

Dětský klub O děti postaráno, Palackého náměstí 195/8, Ivančice 664 91 / Дитячий клуб “ O děti postaráno”( про дітей піклуються), Площа Палацького 195/8, Іванчіце 664 91

Pro přihlášení do projektu je potřeba na místě vyplnit Registrační list rodiny a Monitorovací list. Následně jsou všechny aktivity poskytovány ZDARMA. / Для реєстрації в проекті необхідно на місці заповнити Форму реєстрації сім’ї, та Форму моніторингу. Після чого всі послуги надаються БЕЗКОШТОВНО.

Kvůli k omezené kapacitě si místa rezervujte předem. / Через обмежену кількість місць бронюйте місця заздалегідь.


Projekt “Podpora integrace a adaptace ukrajinských rodin a dětí v nových životních podmínkách” je financován z prostředků MPSV a UNICEF na základě ROZHODNUTÍ č.j. MPSV-2023/31481-261/1

Проект “Підтримка інтеграції та адаптації українських сімей та дітей у нових життєвих умовах” фінансується Міністерством внутрішніх справ та ЮНІСЕФ на підставі рішення № MPSV-2023/31481-261/1