O rodinu postaráno,  Poradna pro rodiny,  Rapotice,  Vzděláváme a slaďujeme

Aby vaše údaje byly u nás ještě víc v bezpečí

20. října 2022 se v Brně konala konference Nezisk.digital pořádaná organizací Česko.digital, sdružením Via a ve spolupráci s firmou Avast. Tu mnozí jistě znáte díky zabezpečení svého počítače proti virům doma nebo v práci a tak vás nepřekvapí, že tématem byla kyber bezpečnost. Proč? Protože jsme chtěli vědět, jestli děláme všechno správně a případně co můžeme zlepšit, aby u nás vaše údaje byly ještě víc v bezpečí.

Za náš tým se účastnila ředitelka Veronika Senciová a naše nejnovější kolegyně Lucie Brudíková. Pro tu to byla premiérová účast na velké konferenci po rodičovské dovolené a nástupu nově do práce. Lucie zářila energií a nadšením a vzkazuje všem: „Pokud máte příležitost vidět, jak se pracuje ve velké firmě, neváhejte a jděte se podívat, je to skvělý zážitek a velká motivace do vlastní práce.“

Veronika (vpravo) a Lucie (vlevo) na konferenci v živém rozhovoru s dalším z účastníků

Zahájení konference a nás tým v první řadě

V průběhu setkání proběhly jak přednáškové bloky, tak individuální konzultace. Měli jsme velkou radost, že patříme k nejlépe zabezpečeným organizacím mezi těmi, které se účastnily. Ještě nás čeká jedno menší vylepšení a máme vaše údaje zabezpečené na jedničku s hvězdičkou.

Individuální konzultace – vlevo v bílé košili František Troster, Engineering Director, Avast; vpravo pak náš tým – blíže ke kameře Lucie Brudíková, která se o vaše osobní údaje stará,  blíže k oknu Veronika Senciová – ředitelka a zakladatelka O děti postaráno z.s.

Všechna doporučení jsme zaznamenaly a na jejich implementaci již pracujeme

Věříme, že to nebylo poslední setkání a jsme rády za všechna setkání a navázané kontakty.

A pokud se chcete na podobou konferenci podívat i vy, není nic snazšího, než se přihlásit jako účastník na Kulatý stůl – další se už kvapem blíží a bude se konat 14.11.2022. Více o něm najdete v článku tady.