Akce, tipy, zajímavosti,  Dětský klub

Dětský klub otevřen pro nové děti

V letošním roce jsme opět otevřeli Dětský klub organizace O děti postaráno z.s., který sídlí na ulici Zemědělská 619/2 v Ivančicích. 

 

Náš klub je otevřen pro děti každý den po vyučování, a je určen pro žáky 1. – 5. třídy. Děti si po skončení vyučování vyzvedáváme před školou a následně s nimi aktivně trávíme odpoledne do doby, než si je vyzvednou rodiče, nebo než jdou do dalšího kroužku či domů. 

 

Na kroužky v rámci budovy je v případě zájmu rodičů rádi dovedeme. Naše otevírací doba je každý pracovní den od 12:00 do 17:00.

 

A co v Dětském klubu děláme? Hrajeme spoustu her jak venku, tak uvnitř, vyrábíme, kreslíme a také se zapojujeme do nejrůznějších akcí v okolí jako je například Ukliďme Česko. Když je venku teplo tak svádíme vodní bitvy a v zimě naopak pijeme horkou čokoládu po pořádné koulovačce. V klubu se snažíme každý den vycházet z nálady dětí a jsme v programu velmi přizpůsobiví. Naše lektorky dokážou vymyslet hru a zábavu opravdu na každé téma.

 

Společně s dětmi také píšeme domácí úkoly a snažíme se jim vysvětlit látku, kterou ve škole nestihly, nebo úplně nepochopily. Našim přáním je, aby děti mohly doma trávit co nejvíce času s rodiči a nemusely se tolik zabývat školními povinnostmi. 

 

Co dodat? Jsme super parta tří pečujících osob a dětí, které k nám chodí i několik let a rádi mezi sebe přijmeme nové kamarády (stále máme pro letošní rok pár míst). Takže pokud potřebujete odpolední hlídání, určitě se nám ozvěte. 

 

A nejlepší zpráva na konec? Služby našeho Dětského klubu jsou zdarma.