Kvízová školení,  O rodinu postaráno,  Poradna pro rodiny,  Vzděláváme a slaďujeme

Návraty rodičů 2024 – reportáž

Pro tenhle rok – 2024 – jsme si připravili sérii tréninků pro rodiče – a samosebou, že převážně matky – vracející se po rodičovské pauze do zaměstnání. Tentokrát jsme realizovali:

 • sérii konzultačních dní v délce dvou týdnů v naší FB skupině (je potřeba být členy, aby bylo možné otevřít odkaz, proto začněte případně přihlášením ZDE) pod názvem Návratování 2024 v jednotlivých dnech si s námi projdete komplexní přípravu na hledání práce. Společně se – a můžete s k nám připojit kdykoli během celého roku 2024 – podíváme na:
  • aktuální nastavení povinností v rodině a připravíte se na domácí debatování o tom, jak bude potřeba tohle nastavení upravit pro dobu hledání práci i budoucího nástupu do práce
  • otázku prevence vyhoření
  • vaše aktuální možnosti a představy – zhodnotíme, jak si stojíte a naplánujeme další kroky
  • možnosti doplnit potřebné znalosti a dovednosti, ať už na to máte pár týdnů nebo měsíců
  • a budeme společně konzultovat tak dlouho, dokud bude potřeba – máme už první matky, které se úspěšně vrátily na trh práce a dokonce už nastoupily do zaměstnání a nepochybujeme, že můžeme pomoci i vám

 • a poslední byl trénink na téma Hledání práce chytře – kde hledat, jak hledat a čemu se vyhnout – tu jsme nahrávali taktéž pro naši FB stránku a je k dispozici všem návštěvníkům bez omezení

Všechny tyto příspěvky a workshopy jsou k dispozici a aktuální. Neváhejte se k nám připojit kdykoli během roku – pod všemi příspěvky je možné nadále diskutovat a na vaše otázky rádi odpovíme kdykoli.

Za možnost realizovat tuto sérii děkujeme MPSV – aktivity byly podpořeny v rámci projektu O rodinu postaráno 2024 z dotačního programu Rodina.

 

DÁVÁ VÁM NAŠE PRÁCE SMYSL?
PODPOŘTE NÁS.

1. VEŘEJNÁ SBÍRKA

Účelem veřejné sbírky je Podpora činnosti organizace O děti postaráno z.s.

Přispět do veřejné sbírky můžete převodem na sbírkový účet nebo osobně do zapečetěných pokladniček s označením veřejné sbírky a názvem organizace.

Číslo sbírkového účtu vedeného u Fio banky, a.s.: 2902483338/2010

Sbírka je povolena Krajem Vysočina od 15. dubna 2022 na dobu neurčitou pod číslem jednacím KUJI 29095/2023, OE 13/2023.

Pro rychlou platbu si vyberte QR kód v libovolné hodnotě:

100 Kč – darovat – QR platba

500 Kč – darovat – QR platba

1.000 Kč – darovat – QR platba

O dalších možnostech podpory se dozvíte více zde.