Umělecké tábory

Herecký a výtvarný tábor Příběh umění

Zažij s námi příběh umění!
Máš na výběr ze dvou cest!
Rozhodni se pro jednu z nich a vykroč!

Letní intenzivní prázdninový kurz pro všechny děti 10 – 14 let, které baví herectví nebo výtvarné tvoření a mají chuť se v nich rozvíjet pod vedením profesionálů z výtvarného a hereckého oboru.

Výtvarníci se můžou těšit na malování a kreslení v plenéru, různé techniky napříč dějinami výtvarného umění, spoustu tvořivého materiálu, individuální přístup a mnoho dalšího.

Herci si zase užijí herecké techniky a dovednosti – pohybový rozvoj, hlasový rozvoj, individuální i skupinová tvorba, etudy, monology, dialogy, tvorba divadelního představení.

Unikátnost tábora – individuální přístup a rozvoj ve zvolené oblasti vedený profesionály s bohatými zkušenostmi s lektorskou činností, dopolední i odpolední lekce (minimálně 6 hodin denně), celotáborová hra „Příběh umění“, která děti zážitkově seznámí s dějinami výtvarného a divadelního umění. Je to skvělá příprava pro zájemce o umělecké a uměleckoprůmyslové střední školy nebo konzervatoře.

Lektoři:

Hlavní lektorka výtvarného zaměření:
MgA. Ing. Halka Kočí – malířka a sochařka, lektorka výtvarných kurzů pro děti i dospělé

Hlavní lektorka hereckého zaměření:
Veronika Senciová DiS.art – herečka, lektorka hereckých kurzů pro děti

Samozřejmostí je zdravotník s certifikátem Červeného kříže a vedoucí s akreditací MŠMT.

Tábor:

KDE: Kaprálův mlýn – Ochoz u Brna

Termín: 21.-.27. července 2019

Cena: 4.499,-Kč (obsahuje: stravování 5xdenně, celodenní pitný režim,ubytování 6 nocí, lektorné, veškerý tvořivý materiál)

Číslo účtu: 4837826339/0800

Přihlášky:

email: info@odetipostarano.cz

Kontaktní osoba:
Veronika Senciová, tel. 777 110 161