Důležité - právní náležitosti

Výroční zpráva 2021

Rok 2020 byl těžký a v roce 2021 jsme jeho dopad na financování znatelně pocítili. I tak však můžeme říct, že to byl rok velmi úspěšný. V tomhle roce totiž přes počáteční těžkosti vznikla Poradna pro rodinu. Srdcový projekt, kterému se dostalo skvělého přijetí a který bychom v dalších letech rádi rozvíjeli. Nově jsme přibrali i oblast osvěty a vzdělávání.

A samo sebou, že Dětský klub i Umělecké tábory běží dál.

Přijměte pozvání k seznámení s tím, co se u nás událo v roce 2021.

Výroční zpráva ke stažení níže.

 

 

Chcete nás podpořit?

  • uvítáme dobrovolnické zapojení odborníků, kteří by nás podpořili v zázemí naší organizace (marketing, právo, IT – správa i programování, administrativa, obchod/fundrising a další)
  • uvítáme také dobrovolnické zapojení do aktivit s dětmi – máte koníček, který jim chcete ukázat? Působil/a jste jako oddílový/á vedoucí a chcete to znovu oprášit? Nebo jenom chcete změnu ze svého pracovního života?
  • pomohlo by nám, kdybyste nám darovali věci, které potřebujeme pro náš provoz – více zde:
  • nebo nás můžete podpořit finančně – jakákoli částka má pro nás smysl a číslo účtu je 0378102113/0800

Rádi vám vystavíme darovací smlouvu, stačí nám napsat na info@odetipostarano.cz  Na základě přijaté změny mohou dárci z řad fyzických a právnických osob uplatnit za roky 2020 a 2021 zvýhodněný daňový odpis zvýšený ze současných 10% (resp. 15%) na 30%. Snížení daňového základu si tak mohou uplatnit i běžní zaměstnanci ve firmách a dalších institucích. Stačí do účtárny doručit potvrzení o daru a účetní jej zohlední v daňovém přiznání za zaměstnance. Tento benefit lze uplatnit zpětně za rok 2020 i v případech, že dotyčný již daňové přiznání podal – více viz: https://www.psp.cz/sqw/sbirka.sqw?O=8&T=918

DĚKUJEME.