Akce, tipy, zajímavosti,  Kvízová školení,  Vzděláváme a slaďujeme

VZDOR U DĚTÍ

Dokud nemáme děti, většina médií nám ukazuje jen rodičovské radosti. Prostor, který je věnován těžkým otázkám nebo vztekání je neviditelný. Ne, že by nebylo možné najít informace. Ale my je nehledáme, ty co potkáme přehlížíme a naše zkušenost se vztekajícími se dětmi se redukuje na těch pár, co se za hlasitého křiku a prýštících slz vrhnou na zem v oddělení zeleniny, ve kterém se právě snažíme najít česnek. A tam máte nadhled.

  • Víte, co ten který rodič dělá špatně.
  • Vy byste tak nekřičel/a.
  • Vy byste mu dal/a na zadek.
  • Vy byste takovýho nevychovance do obchodu prostě nebral/a. Možností je mnoho.

Pak se narodí miminko, tam máme pro pláč pochopení a tak první velké scéna našeho batolete může být opravdu velké překvapení. A najednou to vůbec není tak průzračně jednoznačné, najednou nám opravdu hodně chybí ten pohled zvenčí, najednou ani nechápete, kde se to v tom jinak úžasně hodném dítěti, co poslouchá na slovo, vzalo.

Vítejte v kvízovém školení na téma vztekání, ječení, pištění a zlobení. Zkusíme vám ukázat, že v tom nejste sám/sama. A že jsou cesty, jak takovou scénou projít – rychleji, pohodověji, klidněji.

Pro spuštění kvízového školení stačí kliknout ZDE.

Po vyplnění kvízu klikněte na Odeslat a pak Zobrazit skóre. Uvidíte odpovědi na svoje otázky, tipy, co zlepšit a jak o otázkách přemýšlet a výsledek se vám navíc odešle do vašeho e-mailu, abyste se k němu mohl/a kdykoli vrátit. Není cílem naklikat nejlepší skóre. Ale najít si čas, zastavit se, zamyslet se nad odpověďmi, komentáři a vysvětleními. Dobrý rodič není ten, který je dokonalý, ale ten, který na sobě pracuje a chce se zlepšovat.

Ať vám dobře slouží a pomáhá.

Jsme tu s vámi.