Akce, tipy, zajímavosti,  Dětský klub,  O rodinu postaráno,  Poradna pro rodiny,  Umělecké tábory

DAROVÁNÍ SE VÁM LETOS VYPLATÍ 3x

Podle zákona o daních z příjmů si fyzické i právnické osoby mohou letos odečíst v úhrnu až 30 % ze základu daně při darování na dobročinné účely.

 

Toto navýšení limitu dle změny zákona o daních z příjmů se týká období kalendářních let 

2020 a 2021, které byly výrazně zasaženy pandemií onemocněním COVID 19.

 

Také pro nás v O děti postaráno bylo toto období mnohem víc zatěžující. Rušení dobročinných jarmarků, obavy rodičů o zdraví dětí na táborech, to vše mělo nemalý dopad na naše příjmy a možnosti financování našich služeb.

I navzdory těmto problémům se nám kromě udržení již zaběhlých aktivit – Dětský klub, příměstské tábory, kroužky – povedlo realizovat vzdělávání pro rodiče, uspořádat první Kulatý stůl na téma Slaďování práce a rodiny a hlavně otevřít Poradnu pro rodiny, kam za námi chodíte pro radu. Ať už potřebujete řešit úzkostné stavy u svých dětí z důvodu uzavření škol, nebo potřebujete poradit v nelehké finanční situaci, vždy jsme tu pro vás. 

 

Dnes bychom vás chtěli požádat o velkou věc, o naši podporu. Pokud chcete letos darovat finanční dar na prospěšnou věc, vyberte si nás. Případně inspirujte svého zaměstnavatele, nebo své známé a řekněte jim o nás. Vaše finanční podpora je pro nás důležitá.

 

Rádi vám vystavíme potvrzení o daru na dobročinné účely, abyste si jej mohli uplatnit v daňovém přiznání a využít tak zvýhodněnou odepsatelnou položku až do výše 30% vašeho daňového základu.

 

Číslo účtu, kam můžete svůj dar poslat je: 4837826339/0800, do zprávy pro příjemce napište “DAR pro ODP”

 

DĚKUJEME