Akce, tipy, zajímavosti,  O rodinu postaráno,  Poradna pro rodiny,  Vzděláváme a slaďujeme

Hledáme týmového hráče – kolegyni nebo kolegu

Jsme nezisková organizace O děti postaráno z.s. a v Ivančicích a Rapoticích pomáháme rodinám, aby se jim žilo lépe, aby pro ně sladění práce a osobního života bylo snazší a aby děti vyrůstaly v hodnotném a pohodovém prostředí. To spousta z vás už jistě ví. 

Jsme malá organizace a jsme tým. Tým, co si cení hlavně vlastností jako proaktivita, akčnost, zorganizovanost, odhodlání hledat cesty, nadšení pro učení se novým věcem a růst. Nic z toho není jen plácání prázdné slámy na začátek inzerátu. 

A proto tentokrát hledáme velmi nezvyklou pozici:

 

TÝMOVÝ HRÁČ PRO ORGANIZACI,

KTERÁ POMÁHÁ RODIČŮM SLAĎOVAT

JEJICH OSOBNÍ A PRACOVNÍ ŽIVOT

 

Když trochu zapátráte na blogu O děti postaráno, určitě narazíte na naši Lucii. S Eli, která dělá naše nábory, mluvila před skoro třemi roky. V té době jsme vhodnou pozici neměli, ale zůstali jsme v kontaktu. Lucie dovedla nejmladší holčičku do školky, připravila rodinu na velkou změnu, kterou návrat do práce nepochybně je, a po roce se nám ozvala s tím, že je připravená nastoupit. V té době jsme psali projekt, ve kterém bylo hodně administrativy a tak jsme se dohodli, že pro Lucii připravíme právě tuhle pozici. Za pár týdnů už Lucie byla součástí týmu. Tam ale její příběh nekončí. Ačkoli začala se dvěma malými dětmi na částečný úvazek na pozici, která zahrnovala spíše jednodušší administrativu, dneska je Lucie srdcem naší kanceláře, zastřešuje i některé projekty jako koordinátorka, učí se spoustu technických dovedností, pracuje částečně z kanceláře a částečně na dálku, a před pár dny dokonce reprezentovala naši organizaci na kulatém stole v Poslanecké sněmovně Parmalentu ČR.

 

A tenhle příběh chceme zopakovat.

  • Chceme najít dalšího člena týmu.
  • Týmového hráče.
  • Někoho, kdo chce růst, jako Lucie.
  • Někoho, kdo se nezalekne první překážky.
  • Někoho, kdo s námi mluví od začátku otevřeně a narovinu.
  • Někoho, kdo chce hledat cesty, jak to půjde. 

Nenabízíme žádnou pozici od do a pro lidi s takovým a makovým vzděláním. Nabízíme, že když s námi budete hrát od začátku fér a otevřeně a uvidíme zájem a tah na branku, tak vám pozici dokážeme připravit na míru, nebo můžete začt jako dobrovolník a s dalším projektem poskočit na částečný úvazek a pak třeba na plný. Nebo jak se domluvíme.

Naše pozice se otevírají podle toho, jaké napíšeme projekty a jak se nám povede je zafinancovat. Může to znít nestabilně, ale když mrknete na naše výroční zprávy, každý rok už od roku 2017 rosteme a to včetně covidového roku, kdy jsme mimo jiné vytvořili online hlídání pro školáky a jejich pracující rodiče, za které jsme si odnesli i nějaké to ocenění. Nebojíme se slíbit další růst – nápady máme, některé projekty držíme dlouhodobě, jiné přibíráme.

Hledáme lidi z oblasti sociální práce, vzdělávání, psychologie, administrativy, ale třeba nás překvapíte nabídkou z úplně jiného oboru a my se rozhodneme v něm růst s vámi.

 

Co máte udělat dál?

 

Pokud jsme vás zaujali, pošlete nám svůj životopis a přidejte ten nejkonkrétnější motivační dopis nebo e-mail, co dokážete. Ne vzor nějakého sebe-vychvalování stažený z internetu. Osobní, konkrétní, k věci.

  • Napište nám, co vás zaujalo – v inzerátu, na webu, na blogu, naživo…
  • Kde se v životě nacházíte teď a kam směřujete.
  • Jak si představujete partnerství a týmovost (náš pohled najdete pod záložkou Na kafe s HR na našem webu).

Ozveme se všem. Možná se nedohodneme hned, ale pokud souhlasíte, rádi si všechny profily uložíme a třeba se ozveme později, když to začne dávat smysl. 

 

Abychom měli všechny odpovědi pohromadě, prosíme, použijte pro odpověď náš inzerát na jobs.cz a tlačítko „Odpovědět“. Děkujeme.

 

Těšíme se. Opravdu moc.

 

Eli a Veronika a tým O děti postaráno