Akce, tipy, zajímavosti,  Dětský klub

Krabice od bot 2021

V neděli 5.12. 2021 se uzavřely brány všech sběrných míst celostátního charitativního projektu s názvem Krabice od bot. Všechny dárky jsou nyní na cestě k těm, kterým udělají největší radost a pro které budou nejspíš dárky jedinými.

 

Letos už devátý ročník sbírky probíhal od 22. listopadu a my v O děti postaráno jsme se opět velice rádi přidali. Rozhodli jsme se, že podpoříme nejen děti, kterým možná chybí trochu štěstí, ale i všechny ty, kteří jim chtějí pomáhat. A tak stačilo pouze přinést vybrané dárky a my už jsme zařídili to ostatní – roztřídili jsme je do jednotlivých krabic, zaregistrovali, vánočně zabalili a převezli na sběrné místo. Tentokrát jsme vybrali společenství Kolpingova rodina v Moravském Krumlově. Předání proběhlo ve velmi vstřícné, opravdu rodinné atmosféře.

 

Velké poděkování patří všem, díky kterým se nám podařilo naplnit 10 větších krabic pro kluky a holky od miminek až po desetileté pány a slečny. V krabicích našlo své místo nespočet plyšáků, panenek, autíček, her, puzzle, knížek, kreativních potřeb, kosmetiky a nejrůznějších drobností pro radost. Děkujeme!

 

Nutno dodat, že velké potěšení z dárků měly i děti v dětském klubu O děti postaráno. Nadšeně totiž pomáhaly s jejich tříděním a balením. Na každý balíček přilepily také vlastnoručně vyrobenou jmenovku. U nás dělaly dárečky radost rovnou dvakrát!

 

Všechny dárky nyní putují do rukou dětí, které se potýkají s nepřízní osudu. Pevně věříme, že otevření krabice od bot jim vykouzlí úsměv na tváři a zažehne jiskru naděje v lepší svět.

 

Už teď se těšíme na další ročník a přejeme vám pohodu a rozzářené oči pod vánočním stromečkem!