Akce, tipy, zajímavosti,  Umělecké tábory

Reportáž z tábora – MUZIKÁLOVÝ TÝDEN

MUZIKÁLOVÝ TÝDEN aneb Staň se hvězdou muzikálu – to byl název tábora, který se konal v Ivančicích jako první 12. 7. 2021 – 16. 7. 2021

Lektorky: Hana Šmardová a Lenka Kroupová

Původní anotace: Chceš zažít pravé muzikálové dobrodružství? Přidej se k nám na týden plný zpěvu, hudby, tance a tvoření nového hudebního příběhu! Těšit se můžeš také na kostýmy nebo výrobu kulis či rekvizit. Zažiješ pravou tvůrčí atmosféru, nadšení pro společné dílo a trochu té umělecké dřiny. A na závěr se předvedeš na premiéře našeho společného nového muzikálu.

A já se ptám:

Eli: Hani, proběhl tábor tak, jak jsi naplánovala?

Hanka: Ve své podstatě ano:-) Děti přicházely s kreativními nápady, takže jsme je zakomponovali do společných nápadů na závěrečné vystoupení. Jediné, co nám zkřížilo plány bylo počasí, kvůli kterému jsme nemohli uskutečnit plánovaný výlet….

Eli: Jaké děti se sešly a jak je muzikál bavil?

Hanka: Sešly se nám děti od 1.-6. třídy, které byly pro naše muzikálové téma nadšené a myslím, že se jim týden plný hudby, tance a zpěvu líbil.

Eli: Jaké kouzlo z tábora bylo to nejkouzelnější?

Hanka: Samotné 100% nasazení při závěrečném vystoupení. Všichni pečlivě pracovali na svých kostýmech, důkladně si vybrali ten správný „face painting“ a opakování textů a tanečních kroků bylo na denním pořádku. Po celý týden panovala velmi příjemná a přátelská atmosféra 🙂

Eli: Co bys vzkázala rodičům a dětem, kteří budou na muzikálový tábor chtít jet příští rok?

Hanka: Už teď se na všechny těším a věřím, že si opět užijeme dny plné radosti a uměleckých dovedností!

Děkuji za rozhovor a přidávám pár fotek pro čtenáře.