Akce, tipy, zajímavosti,  Umělecké tábory

Reportáž z tábora – TANEČNÍ TÝDEN

TANEČNÍ TÝDEN aneb Trpasličí trampoty to byl název tábora, který se konal v Ivančicích jako pátý 9. 8. 2021 – 13. 8. 2021.

Lektorka: Lenka Kroupová

Původní anotace: Užijeme si týden plný zajímavých dovedností, nebude chybět výroba kostýmů a rekvizit, taneční a pohybové hry (oblíbené taneční pexeso), naučíme se jednoduché akrobatické kousky a na závěr společně  předvedeme Trpasličí tanec, na kterém budeme v průběhu celého týdne pracovat. Nebude chybět ani výlet a spousta zajímavých trampot.

 

A já se ptám:

Eli: Leni, proběhl tábor tak, jak jsi naplánovala?

Lenka: Tábor proběhl dokonce lépe, než jsem si naplánovala. Měla jsem k sobě skvělou kolegyni, která mi během tábora pomohla a děti si taky mohly užít nejen taneční chvilky, ale i chvilky plných her a tvorby

Eli: Jaké děti se sešli a jak je tanec bavil?

Lenka: Sešly se děti v různé věkové kategorii, ale vůbec nám to nevadilo. Děti se respektovaly, pomáhaly si, navzájem se inspirovaly a motivovaly. 

Eli: Jaké kouzlo z tábora bylo to nejkouzelnější?

Lenka: Kouzlo z tábora aspoň pro mne bylo, že jsem dokázala ve všech dětech vzbudit zájem o tanec(ikdyž třeba jen na chvíli)a to včetně chlapců, což bylo pro mne velké překvapení. Myslím, že jsme si to všichni užili na maximum.

Eli: Co bys vzkázala rodičům a dětem, kteří budou na taneční tábor chtít jet příští rok?

Lenka: o Vaše děti se během tábora postaráme s láskou. Snažíme se, aby se s námi děti cítili dobře a naučili se třeba i něco nového. Vše v příjemném prostředí a skvělém kolektivu

 

Děkuji za rozhovor a přidávám pár fotek pro čtenáře.