Důležité - právní náležitosti

Výroční zpráva 2020

Rok 2020 byl v našem fungování přelomový. Jakkoli pro rodiče a děti, kterým pomáháme, šlo povětšinou o rok extrémně náročný, jako organizace se nebojíme prohlásit, že to byl rok plný výzev a úspěchů a věříme, že jsme během něho nejen stabilizovali základy organizace, ale také položili první stavební kameny k růstu nových projektů. 

Přijměte pozvání na krátkou výpravu do našeho roku 2020 očima O děti postaráno z.s. a jeho zakladatelky Veroniky Senciové.

Výroční zpráva ke stažení níže

 

 

 

Chcete nás podpořit?

  • uvítáme dobrovolnické zapojení odborníků, kteří by nás podpořili v zázemí naší organizace (marketing, právo, IT – správa i programování, administrativa, obchod/fundrising a další)
  • uvítáme také dobrovolnické zapojení do aktivit s dětmi – máte koníček, který jim chcete ukázat? Působil/a jste jako oddílový/á vedoucí a chcete to znovu oprášit? Nebo jenom chcete změnu ze svého pracovního života? 
  • pomohlo by nám, kdybyste nám darovali věci, které potřebujeme pro náš provoz – více zde: 
  • nebo nás můžete podpořit finančně – jakákoli částka má pro nás smysl a číslo účtu je 0378102113/0800

Rádi vám vystavíme darovací smlouvu, stačí nám napsat na info@odetipostarano.cz  Na základě přijaté změny mohou dárci z řad fyzických a právnických osob uplatnit za roky 2020 a 2021 zvýhodněný daňový odpis zvýšený ze současných 10% (resp. 15%) na 30%. Snížení daňového základu si tak mohou uplatnit i běžní zaměstnanci ve firmách a dalších institucích. Stačí do účtárny doručit potvrzení o daru a účetní jej zohlední v daňovém přiznání za zaměstnance. Tento benefit lze uplatnit zpětně za rok 2020 i v případech, že dotyčný již daňové přiznání podal – více viz: https://www.psp.cz/sqw/sbirka.sqw?O=8&T=918

DĚKUJEME.