Akce, tipy, zajímavosti,  Kvízová školení,  Vzděláváme a slaďujeme

NÁROČNÉ OTÁZKY

“Jak se rodí děti?” a “Co je to sex?” jsou nejspíš ty první náročné otázky, které vás napadnou. Jenže jsou tu i další – “Panebože, teče mi krev!?”, “Spolužák mi vyhrožuje, co mám dělat?”, “Vedoucí na kroužku mi sahal na prsa…” – a většina z nich bude o dost těžších. Hlavně proto, že jde mnohem víc o to, jak na ně odpovíme, než co na ně odpovíme. 

Tohle kvízové školení vám pomůže dvakrát. Naučí vás aktivně naslouchat a provést dítě jeho těžkou otázkou tak, aby se i příště chtělo přijít zeptat právě vás. A pomůže vám zformulovat si v klidu a dopředu několik konkrétních odpovědí na otázky, které vás nejspíš potkají dřív, než si myslíte. 

Nabízíme pomocnou ruku rodičům, ať mají doma čerstvé miminko, nebo čerstvého puberťáka, protože nikdy není pozdě zapracovat na svém rodičovství.

Pro spuštění kvízového školení stačí kliknout zde.

Po vyplnění kvízu klikněte na Odeslat a pak Zobrazit skóre. Uvidíte odpovědi na svoje otázky, tipy, co zlepšit a jak o otázkách přemýšlet a výsledek se vám navíc odešle do vašeho e-mailu, abyste se k němu mohl/a kdykoli vrátit. Není cílem naklikat nejlepší skóre. Ale najít si čas, zastavit se, zamyslet se nad odpověďmi, komentáři a vysvětleními. Dobrý rodič není ten, který je dokonalý, ale ten, který na sobě pracuje a chce se zlepšovat.

Ať vám dobře slouží a pomáhá.

Jsme tu s vámi.