Dětský klub

Zakončení roku 2019 a PF 2020

U nás v klubu náladu nepokazilo koncem roku ani škaredé počasí. Dovádění v klubu jsme si zpestřili například filmovým pátkem, hrou „čokoláda“, výrobou domácích brambůrků a jinými lumpárnami.

 

Hra na rodinu

Velkou oblibu získala hlavně u dívčího osazenstva hra na rodinu. Společně prožíváme svatby, rozvody, narození dětí, vyrábění nových manželů i návštěvy tchýní. 

Předvánoční aktivity

Letos se děti podílely i na přípravě rozsvěcování vánočního stromečku a náš stánek byl díky tomu obohacen o krásné výrobky i o s láskou zdobené perníčky. Za výdělek ze stánku „O děti postaráno“ dětem pořídíme do klubu novou tabuli a tím otevřeme bránu dalším společným aktivitám, hrám a tvoření. 

Myslíme na druhé

Na závěr bychom chtěli velmi poděkovat rodičům, kteří nám pomohli při akci “Krabice od bot” naplnit šest krabic pro děti, které díky tomu budou mít Vánoce o něco šťastnější. Právě díky Vám jsme mohli 5. 12. 2019 odevzdat ve sběrném místě na rosickém zámku balíčky naplněné dárečky, které určitě přinesou velkou radost. Děkujeme a těšíme se na Vaši spolupráci i v příštím ročníku této skvělé akce.

Vážíme si toho, že jste s námi, a budete tu pro vás s laskavou náručí i v roce příštím.